neděle 28. března 2010

Týden 22.-28.3.2010Řekl jsem si, že taky zkusím blogovat, tak uvidíme jak to půjde. Když to nepůjde a ukáže se, že psát neumím, tak se na to ...

Tenhle týden měl být poslední, kdy se ještě nemusí drtit kolo všemi deseti, ale protože se na počasí nedá spolehnout, tak jsem se snažil něco najet už tento týden. Předpověď na víkend nebyla příznivá a tak jsem radši vyjel ve čtvrtek a v pátek a měl tak pojistku pro případ, že by o víkendu bylo hnusně. A taky že jo -o víkendu zima a déšť a na silničku to nebylo. Ale v sobotu jsem dal skoro 4-hodinovou vyjížďku na mtb a tak to nebylo marný. Večer ještě ples stavebky, kde jsem zase usínal, ale Zuzka byla ráda, že jsme tam šli a viděla zase spolužáky.

Už nějakou dobu mě zlobí okostice, takže s během to vypadá bledě a jediné, co mě napadá je zkusit běh v lesíku po měkkém. Tenhle problém mám rok co rok jakmile začnu víc běhat a méně jezdit na kole. Od podzimu to bolí víc a víc a na jaře už tak, že se s tím prostě behat nedá a musím dát pauzu. Není to botama, příliš velkým objemem ani ničím jiným, co mě kdy napadlo. Pomáhá fakt jen pauza, kdy víc plavu a jezdím na kole.

Jinak jsem ale s tímto týdnem spokojený. Příští týden dám ještě možná 2x spin a pak mu dám na rok vale. Už mi to leze na mozek. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat