pondělí 14. března 2016

Do skal!

Tento týden se povedly všechny tři běhy, i když jsem moc nenaběhal. První běh byl na finálku keše Stalker #1. Ta je někde u Rychnova, tak jsem to vzal klasicky přes Milíře, jen ne obvyklou cestou přes Mojžíšův pramen, ale spodem. Keš jsem našel a ani jsem se moc nezabahnil.

To se ale nedalo říct o pátečním běhu. Večer byl geoevent, kde jsem chtěl být nějak na sedmou. Nakonec se to povedlo, ale musel jsem oželet výběh na Roimund. To bych nestihl a už by byla tma. I tak to ale byl bezva běh po Ještědském hřebeni tam i zpět s občerstvením u studánky. Event se povedl a navíc tam (v Kolibě) točí Cvikovské pivo, pro které mám od Sedmistovek slabost.

podvečerní výhled

studánka Vrstevnicová

silniční boty :)

pivo

V sobotu ráno jsem plánoval vyrazit do Českého ráje. Jenže jsem si večer nedal nabít mobil a musel odjezd o chvíli odložit. V plánu jsem měl pokračování Stalkera, pár těžších skalních keší a nějaké jednohubky cestou. Jsa vybaven velkou svačinou jsem vystoupil v Malé Skále, postupně zdolal plánované keše úspěšně zdolal a po bezmála 8 hodinách na nohou dorazil na nádraží do Turnova. A nejzábavnější byla keška, kde jsem asi hodinu hledal v jednom skalním údolí indicie v malých krabičkách poskovávaných ve skalních štěrbinách jen podle fotonápověd. Za celý den jsem potkal asi 8 lidí, což mi vzhledem ke krásnému počasí přijde celkem málo. Možná to bylo tím, že jsem se většinou pohyboval po neznačených cestách. :-)

Tak sem fakt nelezu.

Naštěstí to šlo jinudy.

nahoře

Pantheon a Suché skály

Ať žije 30vteřinová samospoušť. :)

svačina

Skály kam se podíváš.

smrtka

jeskyně Bartošova pec

zvířecí hřbitov

Trochu mě bolely nohy, tak jsem na neděli plánoval volno, ale to bych neměl stanovených 50 km za týden a navíc bylo zase krásně. Tak jsem to zaokrouhlil kopcovitou devítkou v okolí Pulečného (tam bydlí Pulci :))

výhled od bývalého největšího skokanského můstku u nás

já a Pulečný. :)


S kalistenikou nic moc, bolí mě rameno, tak si dávám pauzu. Ale pak to zase doženu. :-)

2 komentáře:

  1. Ahoj, moc hezky blog, jen se chci zeptat ohledne treninku. MYslis si, ze takoveto kompresni ponozky http://eshop.endurancelab.cz/beh/kompresni-podkolenky-compressport-full-socks-detox-recovery-ironman-2016-black-red-1-1.html pomahaji proti natazeni svalu? mam s tim dost problem a nevim jak to resit. Diky Martin

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj Martine, proti natažení nevím, ale u dlouhých běhů mám vyzkoušeno, že nejsou nohy tak "dorvané".

      Vymazat