úterý 8. března 2016

Tučňákovi za humny

V pondělí byl přestupný den a k tomu se vázal geoevent. Vyfotili jsme se s vlastnoručně udělanými cedulemi a pak se přesunuli do hospody. :)

kačeři

rada ke keši

První běh týdne jsem dal hned zkraje, abych neměl koncem týdne hoňky. Ranní dvacka za keší pod Ještědem už se stává klasikou a ještě jich tam pár nevysbíraných mám.  Ve čtvrtek jsem to vzal do Jizerek obhlédnout jeden strom, na který je potřeba vylézt. Místo pěkné, strom pěkný, ale moc sněhu a zima. A o víkendu jsem si udělal radost, dojel do Hutě a pak běžel přes Zásadu, Vrchůru, Berany, Černou Studnici, Dolní Černou Studnici, Maršovice a Penčín zpět k autu. Byl to moc pěkný běh, i když o něco kratší, než jsem plánoval. Sněhu bylo hodně a občas se mi běželo blbě. Ale počasí bylo parádní, na rozhledně jsem si dal černého Krakonoše a topinky a i nějakou tu keš jsem ulovil. Jen ten tající sníh ze stromů mi nemusel padat za krk. :)

Na asi 2. km jsem míjel cestu, po které jsme běželi s Tučňákem po předloňské Janovské 19 a tak jsem si říkal, že by bylo vtipné, kdyby tam zrovna vyběhla z lesa. Ale kdy nic, tu nic. Ale pak jsem se dověděl, že mě viděla Mirka jedoucí k Tučňákovi na návštěvu. Svět je malý. :-)

po zelené na Berany
(tam jsem ale nedoběhl po zelené, protože jsem z ní kousek nad památníkem seběhl pro kešku a běžel jinudy)

Najdi keš!

Buchta

azuro

cestou na rozhlednu

Černá Studnice

komentář netřeba

výhledy

Mordýřská studánka

V neděli jsme se Seberevoltou šli vyzkoušet nové fitko a moc se nám tam líbilo. Je to fitko zaměřené na crossfit, sílu a kruhové tréninky, takže tam nepřekáží stroje a dá se tam děla spousta věcí. Mají tam i saně, které tlačíte po koberci a peg board. To vypadá nějak takto. Takže spousta zábavy. Ještě teď mě bolí rameno. :-D

Profitko


Ten poslední běh jsem chtěl mít aspoň na 25 km, ale i týdenních 60 je OK. Hlavně když vezmu v potaz 2 km převýšení. :)
vtípek od Richarda :)

7 komentářů:

 1. Kdybys tamtudy bezel tu minulou neděli, potkal bys tam tučňáka i lišku najednou :)

  OdpovědětVymazat
 2. krása! a ta zelená na Berany, ta je panečku, viď? příště to zkus od Muchova, to je k Vrchůře nejhezčí běhatelnej úsek, no a kdybych nenafasovala atb, tak jsi mě fakt potkal :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Opraveno. :) Dnes jsem zase běžel přes Milíře. :)

   Vymazat
 4. :) no mate to tam moc pekny.. uz se tesim, ze si tam nekdy vyrazim..:)
  MSF! At se dari -- a at nam zase vyjde se nekde srazit.. 12:)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný výlety tam u vás :) To u nás na jihu už máme pomalu jaro. Taky jsem byla v týdnu v crossfit parku, tlačila závaží po koberci a druhej den se divila, z čeho mám tak namožený záda :) Tam se dá pěkně vyřídit tělo :)

  OdpovědětVymazat